Pimeda aja koolitus

Sinu teekond turvalisele sõidule koos Sky Autokooliga!

Pimeda aja koolitus

Kursuse kirjeldus:

Pimeda aja sõidu kursus on esmase juhiloa saamiseks kohustuslik.

Sõit pimedal ajal on eriti ohtlik, sest orientiirid mida juht saab kasutada päevasel ajal on halvasti näha või pole üldse nähtavad. Seetõttu on võimalik näiteks sattuda vastassuunavööndisse. Madala liiklusintensiivsuse tõttu võib tunduda, et öine tee on suurepärane võimalus kiireks sõiduks, kuid see pole nii.

Nähtavuse halvenemine, juhtide väsimus, metsloomad, kiiruse ja pikivahe taju vähenemine. Kõik need faktorid mõjutavad oluliselt liiklusohutust.

Teooria

Lisainfo praktilise osa kohta.

Vaata

Praktika

Lisainfo praktikalise osa kohta.

Vaata

Tutvu meie hindadega.

Meie hinnad

Koolituse etapid

Registreerimine

1. Registreerimine

“Sõit pimedal ajal” kursusele registreerimiseks on vajalik vajutada allpool oleva lingi peale ning täita registreerimisvorm.

Tagasiside

2. Tagasiside

Teie poolt märgitud e-posti aadressile tuleb kiri registreerimise kinnitusega. Seal on näidatud ka maksmise viisid ning edasised juhendid.

Teooria

3. Teooria

1. Kui Te vaatate videosalvestust, siis teooria kursuse link tuleb kohe peale registreerimist.

2. Kui valite teooriakursuse online tunnina, siis kursuse läbiviimise päeval saate meeldetuletuse ning link online tunnile tuleb 15 minutit enne tunni algust.

Sõiduõpe

4. Sõiduõpe

Peale teooria läbimist tuleb Teil alustada sõidutundidega. Sõidule saab registreerida samuti lingi kaudu (allpool).

Peale vormi täitmist edastatakse Teile registreerimise kinnitus, sõiduõpetaja andmed ning edasised juhendid.

Kuidas kohale tulla?

Tehtud!

5. Tehtud!

Suurepärane! Kursus on läbitud!

Registreerimine