B – kategooria (e – õpe)

Alusta oma sõiduõppe teekonda SKY Autokooliga!

Kursus pakub huvi? Tutvu meie hinnakirjaga.

Meie hinnad

Kursuse kirjeldus:

Oleme loonud meie autokoolis kõik tingimused mugavaks ja tõhusaks õppimiseks ning jätkame õppeprotsessi täiustamisega.
Õppeprotsess koosneb detailidest ning detailid omakorda elementidest:
– Detailid (teooriakursus, juhtimine, libedasõit, esmaabi ning sõit pimedal ajal)
– Elemendid (loengud, testide lahendamine, kodused ülesanded ja teooria eksam).
Iga detail nõuab eraldi lähenemist ning me pöörame igale detailile suurt tähelepanu.
Sky Autokool on üks vähestest autokoolidest kellel on olemas oma e-keskkond, kus toimub teooriaõpe. Võite tutvuda sellega “Videoloengute” all.

B kategooria kursuste õppekava

Meie teenused

Teooria kursus

Kursus alates 270 €

Sõiduõpe

Kursus alates 650 €

Lisakursused

Tutvuge meie lisakursustega

B kategooria

SKY Autokool

b категория

Piiratud juhtimisõigus

B-kategooria kursusele saab registreerida alates 15.5 eluaastast. Maanteeameti eksamile on võimalik registreerida 3 kuud enne 16-aastaseks saamist, kuid juhiload saab kätte ainult siis kui 16 aastat täis saab.

Esmased juhiload

Esmase juhiloa saamiseks on võimalik Maanteeametis eksamit teha 3 kuud enne 18-aastaseks saamist, küll aga juhiload saab kätte alles siis kui 18 aastat saab täis.

Õppimise etapid

Kursusele registreerimiseks on vajalik täita vorm meie koduleheküljel või registreerida kohapeal (Ehitajate tee 108, Virbi 8).

Tagasiside

2. Tagasiside

Teie e-posti aadressile tuleb kiri edasiste juhenditega.

Teooriaõpe

3. Teooriaõpe

Kui arve on tasutud, saate veebikeskkonna lingi ja salasõna. Samal ajal kanname me Teie andmed Transpordiameti registrisse. Kui teooriakursus on läbitud (vähemalt 28 akadeemilist tundi), annate sellest teada autokoolile ning meie saadame Teile lingi teooriaeksami sooritamiseks. Seejärel saate ka juba registreerida Transpordiameti teooriaeksamile.

Sõiduõpe

4. Sõiduõpe

Teooria tundidega samal ajal soovitame alustada ka sõiduõppega (vähemalt 30 tundi). Selleks on vajalik vormistada õppekaart (võite saada meilt Teile sobival ajal või sõiduõpetaja käest). Sõiduõppe lõpus on vajalik sooritada sõidueksam.

Varem või hiljem tuleb igal juhil sõita pimedal ajal, mis meie tingimustes ei peagi just öösel juhtuma. Just seetõttu peab iga õpilane läbima pimeda aja koolituse. Koolitus koosneb teooriast (1 akadeemiline tund) ning praktilisest osast (1 akadeemiline tund).

Libedasõit

4. Libedasõit

Libedasõidu tingimused võivad tekkida mitte ainult talvel, vaid ka tavalisel vihmasel päeval. Just seetõttu on vajalik õpilastel läbida libedasõidu koolitust. Saadud kogemus aitab Teil tulevikus ennustada ning ennetada liiklusohtliku olukorda libedal teel. Kursus koosneb teooriast (2 akadeemilist tundi) ning parkilisest sõidukogemusest (1 akadeemiline tund).

Valmis!

5. Valmis!

Nüüd võite registreerida sõidueksamile Maanteeametis.

Miks just meie?

Kogenud ning tulemuslikud sõiduõpetajad.
Sõbralik keskkond
Individuaalne lähenemine

Kogenud ning tulemuslikud sõiduõpetajad.
Sõbralik keskkond
Individuaalne lähenemine