Lõppastme koolitus

Lõppastme koolituse viimane osa toimub platsi peal libeda kattega. Loodud tingimused imiteerivad reaalseid tingimusi märja ja libe tee peal.
Tänu sellele, iga õpilane saab tajuda kuidas muutub sõiduki käitumine ja pidurdusteekond erinevatelt kiirustelt, ning suudab ennetada ootamatu ja liiklusohtliku olukorda libedal teel.

Tutvu lõppastme koolituse kursuse hinnakirjaga.

Meie hinnad

Lõppastme koolitus “Libedasõit” (B – kategooria lõppaste)

Tuletame meelde, et kõik, kes on saanud juhiload, peavad läbima lisaks ka lõppastme koolituse “Libedasõit”. Nüüdsest me viime seda kursust läbi Sky Autokoolis. Pakume Teile taskukohast hinda ning kiiret ja mugavat kursuse läbimist – ühe päeva jooksul.
Ühepäevane täiskursus maksab ainult 110€. Pakume Teile läbida kursus juba täna ja mitte jätta homseks! Teil on võimalus registreerida ning tutvuda tingimustega allpool.

Koolitusetappid

Lõppastme koolituse läbimiseks on vajalik läbida järgmised osad

Teooriakursus

Teooria kursuse eesmärk on juhi kvalifikatsiooni tõstmine ning selle maht on 3 õppetundi. On võimalus läbida kursust nii klassiruumis kui ka veebikeskkonnas.

Ökosõit

Ekspertide andmetel on nii võimalik vähendada kütusekulu 20-25% võrra. Lisaks on ökosõidul ka oluline roll liiklusohutuses. Antud tund viiakse läbi kas autokooli sõidukiga või õpilase enda sõidukiga ning koosneb nii teoreetilistest ja praktilistest osadest.

Juhtimine

Kõige olulisem lõppastme koolituse osa on sõit õppeplatsil libeda kattega. Seal me imiteerime sõitu libedal teel ning töötame läbi erinevad olukorrad mis võivad reaalses elus tekkida. Kursus viiakse läbi Laitses “LaitseRallyPark”.

Meie teenused

RallyPark