SkyLibedasõit OÜ

Lõppastme koolituse viimane osa toimub platsi peal libeda kattega. Loodud tingimused imiteerivad reaalseid tingimusi märja ja libe tee peal.
Tänu sellele, iga õpilane saab tajuda kuidas muutub sõiduki käitumine ja pidurdusteekond erinevatelt kiirustelt, ning suudab ennetada ootamatu ja liiklusohtliku olukorda libedal teel.

Tutvu Lõppastme koolitus kursuse hinnakirjaga.

Meie hinnad

Lõppastme koolitus “Libedasõit” (B – kategooria lõppaste)

Tere! Tuletame meelde, et kõik, kes on saanud juhiload, peavad läbima lisaks ka lõppastme koolituse “Libedasõit”. Sellest aastast alates me viime seda kursust Sky Autokoolis ning saame Teile pakkuda taskukohase hinda ning kiire ja mugava kursuse läbimise – ühe päeva jooksul.
Ühepäevane täiskursus maksab ainult 110€. Pakume Teile läbida selle juba täna, et mitte jätta homseks! Teil on võimalus registreerida ning tutvuda tingimustega allpool.

Koolitusetappid

“Libedasõidu” kursuse läbimiseks peab tegema järgmised osad.

Teooriakursus

Teooria kursuse eesmärk on juhi kvalifikatsiooni tõstmine ning selle maht on 3 õppetundi. On võimalus läbida kursust nii klassiruumis kui ka veebikeskkonnas.

Ökosõit

Ekspertide andmetel on see võimalus vähendada kütusekulu 20-25% võrra. Lisaks on ökosõidul ka oluline roll liiklusohutuses. Antud tund viiakse läbi kas autokooli sõidukiga või õpilase enda sõidukiga ning koosneb nii teooreetilisest kui ka praktilisest osadest.

Juhtimine

Kõige olulisem lõppastme koolituse osa on sõit õppeplatsil libeda kattega. Seal me imiteerime sõidu libedal teel ning töötame läbi erinevad olukorrad mis võivad reaalses elus tekkida. Kursus viiakse läbi “Autosõidu” platsi peal Männikus või Latse “Rallypargis”.

Meie teenused

Rally Park